Aktualności – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

KSM Poznań

Aktualności
Obozy wakacyjne 2017

Obozy wakacyjne 2017

Czas na Wakacje z wartościami! Ruszyły zapisy na obóz artystyczny w Polanicy Zdrój (z warsztatami reżyserskimi, aktorskimi lub dziennikarskimi) i obóz formacyjny w Rybojedzku. Liczba miejsc ograniczona!

Pieluszka dla Maluszka

Dołącz do akcji Pieluszka dla Maluszka

Już po raz piąty w kilkudziesięciu parafiach, szkołach i urzędach na terenie archidiecezji poznańskiej zbierane są pieluchy, pieluchomajtki i przybory szkolne w ramach akcji „Pieluszka dla Maluszka”.

Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa

Warsztaty medialne w Radiu Emaus

Zapraszamy na kolejne warsztaty w ramach Młodzieżowej Akademii Dziennikarstwa. Najbliższe spotkanie odbiegnie formą od poprzednich – tym razem zapoznamy się z pracą dziennikarzy radiowych w studiu Radia Emaus.

1 procent dla KSM Poznań

Wypełnij PIT online

W tym roku czas na wypełnienie formularza PIT i wysłanie go do urzędu skarbowego mamy do 2 maja. Już dziś przekaż 1% podatku na rzecz KSM! KRS 0000339553 dopisek: KSM POZNAŃ

Zjazd Diecezjalny KSM

Rozważ swoją kandydaturę!

Małymi krokami zbliżamy się do końca X kadencji Zarządu Diecezjalnego i Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej. W sobotę, 27 maja odbędzie się Zjazd Diecezjalny, na którym wybierzemy nowe władze.

Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów

Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów

W sobotę, 17 czerwca odbędzie się w Poznaniu Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów. Jako KSM-owicze możemy się również włączyć w organizację tego wydarzenia.

Wielka ściepa

#wielkasciepa, czyli sukces zbiórki na FaniMani.pl

Wielka zbiórka za nami! Dzięki Wam udało nam się zebrać 3275 zł i zakupić niezbędnego laptopa i akcesoria do niego. Jesteście niesamowici :)

Marsz dla Życia Poznań

Każdy jest ważny!

11 czerwca ulicami Poznania przejdzie kolejny Marsz dla Życia pod hasłem „Każdy jest ważny”. Już po raz 5. pracami Komitetu Organizacyjnego kieruje młodzież z KSM.

Dodaj intencję online

Skrzynka modlitewna

Pilnie potrzebujesz kogoś, kto pomodli się za Ciebie? Zapraszamy do składania próśb o modlitwę do naszej skrzynki intencji!

Debata Walentynkowa KSM 2017

Różnice, które łączą

W miniony czwartek odbyła się Debata Walentynkowa organizowana przez Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej. O relacjach damsko-męskich wraz z zaproszonymi gośćmi – ks. Mirosławem Malińskim, Ewą Hudziak i Jerzym Skoczylasem –…

Ona i on - różnice które łączą. Debata Walentynkowa

Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? Debata Walentynkowa

O różnicach między kobietami a mężczyznami, które potrafią łączyć, będą dyskutowali poznańscy studenci z zaproszonymi ekspertami.

Lider KSM

Szkoła Zastępowego i Lidera cz. 3

Już w najbliższą sobotę (11.03) zapraszamy na ostatnią część Szkoły Zastępowego i Lidera. Spotkanie odbędzie się na Junikowie.

Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa

Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa po raz trzeci

W minioną sobotę odbyły się trzecie już warsztaty Młodzieżowej Akademii Dziennikarstwa. Młodzi z Wielkopolski rozwijali swoją wiedzę na temat mediów, szczególnie w zakresie prowadzenia i uczestniczenia w wywiadach.

#wielkasciepa z laptopem w tle

Przez 6 lat służył Kościołowi i Ojczyźnie. Był z nami w Konarzewie, Mościenicy, Kórniku, Rybojedzku i wielu innych miejscach. Zawsze gotowy do działania. Na niego jednak też przyszedł czas…

Rekolekcje wielkopostne KSM

W dniach 17-19 oraz 24-26 marca br. w ośrodku rekolekcyjnym w Konarzewie odbędą się rekolekcje wielkopostne. Tegoroczne hasło brzmi: To czyńcie na moją pamiątkę. Tematem przewodnim będzie Eucharystia.

Warsztaty dziennikarskie

Kolejne spotkanie Młodzieżowej Akademii Dziennikarstwa

W sobotę 4 marca kolejne spotkanie w ramach Młodzieżowej Akademii Dziennikarstwa! Warsztaty odbędą się w godz. 10:30-14:30 w auli im. apba Baraniaka w Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

Młodzi na Jasnej Górze, fot. Piotr Antczak

KSM-owicze z Poznania przed tronem Matki Bożej Częstochowskiej

W minioną sobotę członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej udali się na Jasną Górę, by podziękować Bogu i Matce Najświętszej za dzieło 20 lat działalności.

20 na 20 w Radiu Emaus

#20na20

20 audycji na 20-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej. Słuchaj nas w czwartki o godz. 22:05 w Radiu Emaus.

Akcja Pocztówka

Akcja Pocztówka

Zbliża się Wielki Post, czas więc na kolejną edycję Akcji Pocztówka.

Poprzedni Prezesi KSM odebrali pamiątkowe zdjęcia podczas gali, fot. Marta Rukszto

Główne obchody 20-lecia za nami!

Główne obchody jubileuszu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej już za nami.