Spotkanie 18+ – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Spotkanie 18+

Zapraszamy na kolejne spotkanie 18+

Przed nami kolejne spotkanie 18+, przeznaczone dla pełnoletnich KSM-owiczów, którzy często odpowiadają za formację w swoich oddziałach oraz dla wszystkich tych osób, które pragną pogłębić swoją formacje, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

W tym roku podczas spotkań 18+ pragniemy pochylić się nad formacją ludzką, tematami związanymi z budowaniem relacji, z budowaniem świadomości formacji własnej. Spojrzymy także na wartości, życie zgodnie z wyznawanymi wartościami, akceptację siebie i branie odpowiedzialności za swoje decyzje i ich konsekwencje, problem wypalenia wśród młodzieży czy równowaga między dawaniem i czerpaniem oraz wiele, wiele innych ciekawych tematów. Podane propozycje są realnymi trudnościami, z którymi młodzi ludzie mierzą się na progu dorosłości.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 11 października 2023 o godz. 20.00 w biurze KSM (Ostrów Tumski 4). Październikowe spotkanie poprowadzi ks. Marcin Skowron – Diecezjalny Moderator Ruchu Światło – Życie oraz Domowego Kościoła. Temat najbliższego spotkania to: „Rola osobistego świadectwa w Ewangelizacji”.

Więcej informacji udziela i na pytania odpowiada druhna Agnieszka Spychała (agnieszka.spychala@poznan.ksm.org.pl).