Dziękujemy za współtworzenie Marszu dla Życia! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Dziękujemy za współtworzenie Marszu dla Życia!

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy serdecznie podziękować za Państwa zaangażowanie we współtworzenie Marszu dla Życia w Poznaniu. Jesteśmy wdzięczni za pomoc, jaką obdarzyli Państwo Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy informację, że Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej nie będzie już organizować  Archidiecezjalnego Marszu dla Życia. Za organizację tego wydarzenia od tego roku odpowiada Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Poznańskiej wraz z ks. Krystianem Sammlerem.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie lata wspólnej pracy. Stworzyliśmy razem piękne dzieło, które może cały czas trwać w naszej Archidiecezji. Dziękujemy za wspólne działanie, spotkania, wszelkie sugestie i pomysły, a przede wszystkim za serca otwarte na wartość życia. Każdy, kto dołożył do przygotowania tego wydarzenia chociaż małą cegiełkę, jest bardzo ważny, o każdej z tych osób pamiętamy w modlitwie.

Jednocześnie informujemy, że Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży nadal włącza się w organizację i działalność Archidiecezjalnego Marszu dla Życia, jednak w mniejszej niż dotychczas skali.  W tym roku po raz kolejny jesteśmy koordynatorami akcji „Pieluszka dla Maluszka”, do której włączenia się serdecznie zapraszamy. Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie www.marszdlazycia.pl.

Pamiętajmy – Sukces Archidiecezjalnego Marszu dla Życia nie byłby możliwy bez Państwa wsparcia. Dziękujemy!

~Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej