Gra Patriotyczna 2012 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Gra Patriotyczna 2012

Tęskniliście, prawda?

Po raz kolejny oddział Poznań-Wschód Wola zaprasza na Grę Patriotyczną.

Temat: lata 1945-1989.

Zgłoszenia: do końca października na maila: krzysztof.czub93@wp.pl wraz z: nazwą grupy, orientacyjną ilością graczy, imieniem i nazwiskiem lidera, nr tel. do lidera.
W skład grupy musi wchodzić osoba pełnoletnia!!!

Koszt: 25zł, wpłacane na konto KSM do końca października wraz z informacją GP12-nazwa grupy (warunek konieczny zapisania się drużyny!!!)
konto: BZ WBK IV O/Poznań
86 1090 1476 0000 0000 4702 4732

Gwarantujemy: nową wiedzę, dobrą zabawę, dużo śmiechu, emocji, zdrową rywalizację i przeżyty w duchu patriotycznym dzień Święta Niepodległości

Gra zaczyna się w Parku Gen. J. H. Dąbrowskiego. Grupy mają mieć swoje plany miasta.

O co chodzi? Jeśli peirwszy raz spotykasz się z naszą akcją to wiedz, że jest to gra odbywająca się na zasadzie gry miejskiej. Grupy dostają na starcie informacje, dzie ukryte są zadania i gdzie rozlokowani są łącznicy. Zadaniem grup jest odnalezienie tych zadań, rozwiązanie ich, spotkanie się z łącznikami oraz odnalezienie informacji, gdzi gra ma się zakończyć. Grupy ścigają się ze sobą, która z nich zrobi to wszystko lepiej oraz szybciej, co weryfikuje się na mecie podliczając punkty.

Cel: Najważniejszym celem gry nie jest wygrana (też ważna), lecz poznanie historii i różnych ciekawych miejsc znajdujących się w Poznaniu. Jest to inny sposób (bardziej aktywny), by okazać pamięć minionych czasów i patriotyzm- a więc to co najważniejsze, by osiągnięcia minionych pokoleń nie poszły na marne.