Gra patriotyczna 2015 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Gra patriotyczna 2015

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej ma zaszczyt zaprosić już na jubileuszową X Grę patriotyczną „Polska w dobie rządów królów elekcyjnych”.

Gra miejska w Poznaniu

fot. A. Borkowski

Zaczynamy o godz. 14:00 w Parku Karola Marcinkowskiego (przy al. Niepodległości i ul. Towarowej). Koniec Gry o godz. 17:00. Oficjalne zakończenie rozgrywek wraz z wynikami o godz. 18:00.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do 1 listopada (UWAGA! Przedłużyliśmy zgłoszenia do 3 listopada!) należy kierować na e-maila: m.krawczyk.kontakt@gmail.com. Prosimy, aby w tytule wpisać „Gra patriotyczna 2015”, a w treści: nazwę grupy, orientacyjną liczbę członków, imię i nazwisko lidera, telefon kontaktowy (najlepiej do owego lidera), potwierdzenie wpłaty i maila kontaktowego, na którego możemy wysyłać potrzebne materiały.

Koszt udziału: 35 zł od drużyny, wpłacane na konto KSM Archidiecezji Poznańskiej również do 1 listopada (najlepiej od razu z zapisami). W tytule przelewu należy wpisać: GP15 – nazwa grupy. Po 2 listopada wpłaty nie zostają zwracane. Warunkiem zgłoszenia drużyny jest wysłanie maila oraz wpłata na konto.
Konto: BZ WBK IV O/Poznań 86 1090 1476 0000 0000 4702 4732

Gwarantujemy świetną zabawę, zdobycie nowej wiedzy, dreszczyk emocji połączony ze zdrową rywalizacją, uśmiech na twarzach i, jak wiadomo, w szczególny i dość nietypowy sposób przeżycia Święta Niepodległości ;)

O co chodzi?

Jeśli pierwszy raz spotykasz się z naszą akcją wiedz, że jest to gra odbywająca się na zasadzie gry miejskiej. Grupy dostają na starcie informacje, gdzie ukryte są zadania i gdzie rozlokowani są łącznicy. Zadaniem zespołów jest odnalezienie tych zadań, rozwiązanie ich, spotkanie się z łącznikami oraz odnalezienie informacji, gdzie gra ma się zakończyć. Podczas trwania zabawy grupy ścigają się ze sobą. Wygrywa ta, która odnajdzie i poprawnie wykona najwięcej zadań.

Cel

Najważniejszym celem gry nie jest wygrana (też ważna), lecz poznanie historii i ciekawych miejsc znajdujących się w Poznaniu. Jest to świetny sposób (bardziej aktywny), by okazać pamięć minionych czasów i patriotyzm – a więc to co najważniejsze, by osiągnięcia minionych pokoleń nie poszły na marne.

Wszystkie potrzebne informacje podamy Wam kilka dni przed grą.

Już dziś zaproś swoich znajomych, najbliższych, rodzinę i baw się razem z nami! Naprawdę warto! W tym roku czeka Was moc niespodzianek oraz atrakcji nie tylko związanych z jubileuszem Gry! Do zobaczenia!