Gra Patriotyczna "Nasza przeszłość. 25-lecie reaktywacji KSM AP". – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Gra Patriotyczna „Nasza przeszłość. 25-lecie reaktywacji KSM AP”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Grze Patriotycznej, która odbędzie się pod nazwą „Nasza przeszłość. 25-lecie reaktywacji KSM AP”.

25 lat temu w Archidiecezji Poznańskiej reaktywowany został  KSM. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Powstały nowe oddziały oraz przewinęło się dużo ludzi. Jednak pytanie, które warto sobie zadać, to ile pamiętamy z historii KSM-u? Ile pamiętamy z historii KSM-u w naszej diecezji? Odpowiedzi na te pytania poznacie, przychodząc 6 listopada na Grę Patriotyczną, która odbywać się będzie w godzinach 10:00 – 15:00.

Zapisy 

Zapisy trwają do 1 listopada, a koszt udziału w Grze wynosi 45 zł od drużyny. Zgłoszenia przyjmowane są przez druha Łukasza Cieślika (lukasz.cieslik@poznan.ksm.org.pl

Należy zapoznać się z Regulaminem i do 1 listopada dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową do biura KSM AP (adres na stronie) lub wysłać jej skan i przynieść jej oryginał na samą grę.