Gra patriotyczna po raz ósmy – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Gra patriotyczna po raz ósmy

Po raz kolejny oddział KSM Poznań Wschód – Wola ma zaszczyt zaprosić na Grę patriotyczną. Temat tegorocznej Gry to: Polska legend i historii do końca okresu panowania Piastów.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do końca października na maila: asiaw27@wp.pl. Prosimy, aby w tytule wpisać Gra patriotyczna 2013. W treści wskazane umieścić: nazwę grupy, orientacyjną ilość członków, nazwisko lidera, telefon kontaktowy (najlepiej do owego lidera) oraz maila na którego możemy wysyłać potrzebne materiały.

Koszt – 20 zł od drużyny wpłacane na konto KSM wraz z informacją GP13 – nazwa grupy.

Warunkiem zgłoszenia drużyny jest wysłanie maila oraz wpłata do końca października!

Jak co roku gwarantujemy świetną zabawę, nową wiedzę, dreszczyk emocji połączony ze zdrową rywalizacją, uśmiechy na twarzy i jak wiadomo w szczególny i do tego dość nietypowy sposób przeżycie święta Niepodległości.

Wszystkie informacje, jakie będziecie potrzebować, podamy kilka dni przed Grą :)

O co chodzi?

Jeśli pierwszy raz spotykasz się z naszą akcją to wiedz, że jest to gra odbywająca się na zasadzie gry miejskiej. Grupy dostają na starcie informacje, gdzie ukryte są zadania i gdzie rozlokowani są łącznicy. Zadaniem grup jest odnalezienie tych zadań, rozwiązanie ich, spotkanie się z łącznikami oraz odnalezienie informacji, gdzie gra ma się zakończyć. Grupy ścigają się ze sobą, która z nich zrobi to wszystko lepiej oraz szybciej, co weryfikuje się na mecie podliczając punkty.

Cel

Najważniejszym celem gry nie jest wygrana (też ważna), lecz poznanie historii i różnych ciekawych miejsc znajdujących się w Poznaniu. Jest to inny sposób (bardziej aktywny), by okazać pamięć minionych czasów i patriotyzm – a więc to co najważniejsze, by osiągnięcia minionych pokoleń nie poszły na marne.


Dziękujemy za wsparcie: