III Forum kierownictw – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


III Forum kierownictw

W dniach 27-28 września br. w Konarzewie odbędzie się III Forum kierownictw Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Forum Kierownictw to spotkanie, podczas którego Zarząd Diecezjalny wraz z kierownictwami dyskutuje na temat rozpoczynającego się roku formacyjnego. To idealne miejsce, by przedstawić swoją opinię oraz wpłynąć na działanie Stowarzyszenia. Zachęcamy wszystkie kierownictwa Oddziałów i Kół do udziału w tym wydarzeniu.

W sobotę w ramach Forum odbędzie się Zjazd Diecezjalny, w czasie którego m.in. zatwierdzać będziemy diecezjalny program roczny. Przypominamy, że udział w Zjeździe jest jednym z podstawowych obowiązków każdego prezesa. W przypadku niemożności przybycia prezesa, konieczne jest jego pisemne upoważnienie dla delegata. Jest ono dostępne na stronie internetowej w zakładce Kierownictwa » Wzory dokumentów.

Ponieważ Forum Kierownictw to wydarzenie o randze diecezjalnej, zapraszamy również naszych Zastępowych, Liderów oraz Instruktorów do wzięcia w nim udziału. Wasza wiedza oraz doświadczenie będą na pewno wartością dodaną naszego spotkania. Liczymy na Waszą obecność.

Koszt uczestnictwa: 40 złotych (oddziały znajdujące się ponad 50 km od Konarzewa 36 złotych)
Rozpoczęcie: zakwaterowanie 27 września 17.00 – 18.00
Zakończenie: 28 września około 18:00

Zgłoszenia do 22 września poprzez wysłanie karty zgłoszeniowej na adres zarzad@poznan.ksm.org.pl (w temacie prosimy wpisać „Forum kierownictw”) oraz dokonanie wpłaty na diecezjalne konto. Wydrukowane karty, ze wszystkimi wymaganymi podpisami, należy zabrać ze sobą na Forum kierownictw.

Pobierz kartę zgłoszeniową: PDF | DOC
Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię i nazwisko

Twoje imię i nazwisko jest wymagane

Wpisz swój adres email

Email jest wymagany

Wpisz swój komentarz