Informacje dla Księży Asystentów – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Informacje dla Księży Asystentów

Jak co roku, pragniemy spotkać się z Księżmi Asystentami, aby zastanowić się nad przyszłością i możliwościami funkcjonowania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w parafiach i na uczelniach. Liczymy na Księży doświadczenie i współpracę. Wspólnie budujmy silny i aktywny KSM w naszej archidiecezji!

Spotkanie z Asystentami KSM

fot. A. Wyrwich

Serdecznie zapraszamy Księży na spotkanie z Asystentem Diecezjalnym KSM ks. Michałem Zamelkiem oraz młodzieżą tworzącą Zarząd Diecezjalny, które odbędzie się w poniedziałek, 24 września br. o godz. 20:00 w biurze KSM (nowy adres – Poznań, ul. Ostrów Tumski 4, między aulą im. abpa Baraniaka a budynkiem Metropolitalnego Sądu Duchowego). W planie spotkania uwzględniony jest poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 19 września (mailowo: zarzad@poznan.ksm.org.pl lub telefonicznie: 603 432 717). Bardzo zależy nam na tym, aby każdy Oddział i Koło były w jak najlepszej kondycji duchowej, dlatego liczymy na Księdza obecność. Prosimy więc o takie zaplanowanie obowiązków w parafii, aby ten wieczór móc poświęcić KSM-owi.

Rekolekcje kapłańskie

Ponadto pragniemy zaprosić Księdza do uczestnictwa w rekolekcjach kapłańskich, organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, które odbędą się w dniach 22-25 października 2018 roku w Ośrodku Konferencyjno-Rekolekcyjnym Archidiecezji Łódzkiej w Porszewicach, które poprowadzi Asystent Generalny KSM ks. Andrzej Lubowicki (koszt udziału: 450 zł). Prosimy o przysyłanie zgłoszeń do 1 października mailowo: biuro@ksm.org.pl.