IV Forum kierownictw – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


IV Forum kierownictw

Tradycją stały się już nasze wrześniowe spotkania dotyczące corocznej pracy na szczeblu diecezjalnym. W tym roku spotkamy się 13 września w Poznaniu w auli abp. Antoniego Baraniaka na Ostrowiu Tumskim.
Zjazd Diecezjalny KSM

Forum kierownictw rozpoczniemy o godz. 9:00 Mszą św. w katedrze poznańskiej. Dalej udamy się na obrady do auli im. abp. Antoniego Baraniaka (Kuria Metropolitalna), które trwać będą do późnych godzin popołudniowych.

Koszt: 20 zł. Zapisy wraz z wpłatą na konto do 10 września na adres: biuro@poznan.ksm.org.pl.

Forum kierownictw to spotkanie, podczas którego Zarząd Diecezjalny dyskutuje wraz z kierownictwami na temat rozpoczynającego się roku formacyjnego. Jest idealnym miejscem, by przedstawić swoją opinię oraz wpłynąć na działanie Stowarzyszenia. W ramach Forum odbędzie się Zjazd Diecezjalny, w czasie którego m.in. zatwierdzać będziemy diecezjalny plan roczny. Przypominamy, że udział w Zjeździe jest jednym z podstawowych obowiązków każdego prezesa oddziału i koła. Do podejmowania ważnych decyzji wymagane jest kworum. W przypadku niemożności przybycia prezesa, konieczne jest jego pisemne upoważnienie dla delegata. Można je znaleźć na stronie internetowej w zakładce Wzory dokumentów.

Ponieważ Forum to wydarzenie o randze diecezjalnej, zapraszamy również naszych Zastępowych, Liderów oraz Instruktorów do wzięcia w nim udziału. Liczymy na Waszą obecność!