IX Forum kierownictw – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


IX Forum kierownictw

Kierownictwa, Zastępowi, Liderzy, Instruktorzy oraz wszyscy, którym nieobojętne są losy naszego Stowarzyszenia! Mamy dla Was dobrą wiadomość!

fot. J. Pawlak

W dniach 14-15 września w Konarzewie odbędzie się IX Forum kierownictw. Zapraszamy kierownictwa, Zastępowych, Liderów, Instruktorów i wszystkich tych, którzy chcą włączyć się w obrady dotyczące kolejnego roku formacyjnego. W planie przewidziana jest Msza Święta, warsztaty oraz obrady w ramach Zjazdu Diecezjalnego. Jest to też dobry czas, by wymienić się doświadczeniem z członkami innych oddziałów lub podjąć próbę wspólnego rozwiązywania oddziałowych problemów.

W niedzielę 15 września odbędzie się także Marsz dla Życia, na który również bardzo Was zapraszamy! Po niedzielnych obradach będzie możliwość zjedzenia obiadu w Konarzewie (będzie się to wiązało z dodatkową opłatą 14 zł), po którym udamy się do Poznania, by wspólnie wziąć udział w festynie rodzinnym i samym Marszu. Prosimy o informację w mailach zgłoszeniowych, jeśli chcecie skorzystać z opcji dodatkowego obiadu.

Pamiętaj! Udział prezesa i delegata oddziału/koła jest jednym z punktów systemu
motywacyjnego.

Jeśli pragniesz, aby w czasie forum został poruszony interesujący Cię temat zgłoś go
do końca sierpnia na maila zarzad@poznan.ksm.org.pl.

Zgłoszenia

Koszt udziału wynosi 45 zł. Zgłoszenia do 8 września przyjmuje i informacji udziela
druh Tymoteusz Nowacki (tymoteusz.nowacki@poznan.ksm.org.pl).