IX Gra patriotyczna – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


IX Gra patriotyczna

Zapraszamy na kolejną, dziewiątą już grę patriotyczną. Tym razem przyjrzymy się historii Polski za panowania Andegawenów i Jagiellonów.

Zaczynamy o godz. 14:00 (miejsce startu zostanie jeszcze podane). Koniec Gry o godz. 17:00. Oficjalne zakończenie rozgrywek wraz z wynikami o godz. 18:00.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do 31 października przyjmuje i informacji udziela Joanna Wrocińska
asiaw27@wp.pl

Prosimy, aby w tytule wpisać „Gra patriotyczna 2014”, a w treści: nazwę grupy, orientacyjną ilość członków, imię i nazwisko lidera, telefon kontaktowy (najlepiej do owego lidera) oraz maila kontaktowego, na którego możemy wysyłać potrzebne materiały.

Koszt: 30 zł od drużyny, wpłacane na konto KSM AP również do końca października (najlepiej od razu z zapisami) wraz z informacją GP14 – nazwa grupy.

Warunkiem zgłoszenia drużyny jest wysłanie maila oraz wpłata na konto KSM AP do końca października

Gwarantujemy świetną zabawę, zdobycie nowej wiedzy, dreszczyk emocji połączony ze zdrową rywalizacją, uśmiech na twarzach i, jak wiadomo, w szczególny i dość nietypowy sposób przeżycia Święta Niepodległości ;)

Wszystkie potrzebne informacje podamy Wam kilka dni przed grą.

O co chodzi?

Jeśli pierwszy raz spotykasz się z naszą akcją wiedz, że jest to gra odbywająca się na zasadzie gry miejskiej. Grupy dostają na starcie informacje, gdzie ukryte są zadania i gdzie rozlokowani są łącznicy. Zadaniem zespołów jest odnalezienie tych zadań, rozwiązanie ich, spotkanie się z łącznikami oraz odnalezienie informacji, gdzie gra ma się zakończyć. Podczas trwania zabawy grupy ścigają się ze sobą. Wygrywa ta, która odnajdzie i poprawnie wykona najwięcej zadań.

Cel

Najważniejszym celem gry nie jest wygrana (też ważna), lecz poznanie historii i ciekawych miejsc znajdujących się w Poznaniu. Jest to świetny sposób (bardziej aktywny), by okazać pamięć minionych czasów i patriotyzm – a więc to co najważniejsze, by osiągnięcia minionych pokoleń nie poszły na marne.

Przejdź do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Regulamin IX Gry patriotycznej