Jedź z nami do Krakowa i Częstochowy! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Jedź z nami do Krakowa i Częstochowy!

W przeddzień naszego Święta Patronalnego, 19 listopada w Krakowie dokonywany będzie Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, na który zostaliśmy zaproszeni przez naszych biskupów.

fot. episkopat.pl

Cała koncepcja Aktu Jubileuszowego – jak wyjaśnia przewodniczący Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych bp Andrzej Czaja – jest zawarta już w pierwszym akapicie tekstu:

Stajemy przed Tobą, by uznać Twoje panowanie, poddać się Twemu prawu, zawierzyć i poświęcić Tobie naszą Ojczyznę i cały naród.

Organizujemy wspólny wyjazd autokarem na to wydarzenie – w sobotę ok. godz. 2 w nocy z Poznania. Powrót w niedzielę w godzinach wieczornych.

W programie:

  • pobyt na uroczystościach w Łagiewnikach,
  • zwiedzanie Krakowa,
  • wieczorem przejazd do Częstochowy i nocleg,
  • w niedzielę pobyt na Jasnej Górze.

Koszt udziału wynosi 150 zł (obejmuje autokar, nocleg i jeden obiad). Zapraszamy do udziału! To doskonała okazja, aby powierzyć swoje życie i działalność naszego Stowarzyszenia Chrystusowi. Więcej na temat wydarzenia w liście pasterskim Episkopatu.

Istnieje również możliwość wyjazdu do Krakowa tak, aby uczestniczyć w wydarzeniach w Katedrze Poznańskiej (wówczas powrót z Krakowa pociągiem w nocy w sobotę wieczorem).

Zgłoszenia

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje ks. Tomasz Brussy (x.tomasz@poznan.ksm.org.pl). Decyduje kolejność zgłoszeń.