Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa po raz drugi! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa po raz drugi!

Drodzy Dziennikarze! ⚠

Z powodu choroby prowadzącego musimy ODWOŁAĆ sobotnie warsztaty. Dużą wagę przykładamy do organizacji każdego spotkania i wyboru naszych prelegentów, tak abyście z warsztatów mogli wynieść jak najwięcej. Dbając więc o najwyższy poziom Akademii, postanowiliśmy w niezmienionej formule przełożyć spotkanie na późniejszy termin.

Panu Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Do zobaczenia w jedną z październikowych sobót! O konkretnej dacie poinformujemy wkrótce. Już dziś możemy zdradzić, że w roku 2016/2017 odbędą się trzy spotkania Akademii.

Tomasz Kasprzak
Dziekan Młodzieżowej Akademii Dziennikarstwa w Poznaniu


Zapraszamy na kolejne warsztaty w ramach Młodzieżowej Akademii Dziennikarstwa. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję m.in. poznać sposoby na przeprowadzenie udanego wywiadu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 24 września br. w godz. 9:00-13:00 w auli im. apba Baraniaka w Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa

Jak przygotować się do rozmowy? Jak odpowiednio dobrać pytania i gdzie szukać informacji o bohaterze? Na te i inne pytania będzie odpowiadał dziennikarz „Przewodnika Katolickiego” i mistrz wywiadów – Łukasz Kaźmierczak. Komentator, publicysta społeczno-polityczny, autor wielu reportaży i felietonów.

Organizatorami warsztatów są: Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski, Prezydium Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, diecezjalna redakcja miesięcznika dla młodzieży „Poznańskie Wzrastanie” oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do 21 września br. przyjmuje Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej: mailowo (biuro@poznan.ksm.org.pl) lub telefonicznie (Tomasz Kasprzak, tel. 603 432 717). Więcej informacji na stronie www.poznan.ksm.org.pl/akademia.

Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa

fot. A. Superczyńska