Obozy wakacyjne 2017 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Obozy wakacyjne 2017

Czas na Wakacje z wartościami! Ruszyły zapisy na obóz artystyczny w Polanicy Zdrój (z warsztatami reżyserskimi, aktorskimi lub dziennikarskimi) i obóz formacyjny w Rybojedzku. Liczba miejsc ograniczona!

Obozy wakacyjne 2017

Podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji na wakacje!

Obóz artystyczny w Polanicy Zdrój (24 czerwca – 2 lipca 2017)

Do wyboru:

  • warsztaty aktorskie – niezmiennie prowadzi je Krzysztof Krawczyk – instruktor teatralny, aktor teatru profilaktycznego Alert we Wrocławiu,
  • warsztaty reżyserskie – tym razem pod okiem Szymona Kaczmarka – reżysera teatralnego, laureata wielu nagród i Kai Migdałek – scenografki,
  • warsztaty dziennikarskie – podobnie jak w ubiegłym roku prowadzi je Katarzyna Zagórska – doktor nauk humanistycznych, z-ca redaktora naczelnego Radia Emaus.

Jestem mamą uczestniczki, która w ubiegłym roku brała udział w warsztatach aktorskich i wywarły one na nią bardzo pozytywny wpływ. Wróciła odmieniona i to był początek bardzo dobrych przemian w niej. Potwierdzam, że były to wakacje z wartościami!

– Dorota Brzozowiec-Dek

Obóz formacyjny w Rybojedzku k/Poznania pod hasłem „GOTÓW! do drogi” (21-29 lipca 2017)

Obóz formacyjny łączy zabawę z duchową formacją. Spędzając czas z rówieśnikami można dzielić się swoimi wartościami oraz poznać wielu prawdziwych przyjaciół.


Więcej informacji o naszych obozach na specjalnej wakacyjnej stronie: www.poznan.ksm.org.pl/wakacje.