Ostatnie miejsca na Rajd dla Życia!!! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Ostatnie miejsca na Rajd dla Życia!!!

W tym roku już po raz trzeci odbędzie się rowerowy „RAJD DLA ŻYCIA KRZYŻEM PRZEZ POLSKĘ MARYJNĄ”. Przebiegać będzie na dwóch trasach: Szczecin- Kraków i Krzeszów- Suwałki. Obie grupy pokonają swoje odcinki w tym samym terminie od 3 do 14 lipca.

Uczestnicy pojadą wzdłuż Sanktuariów Maryjnych, obejmując Polskę krzyżem św. Andrzeja. Rajd dla Życia ma charakter pielgrzymki, a biorą w nim udział młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, reprezentujący wszystkie diecezje Polski.

Rajd dla Życia to inicjatywa, która ma na celu uwrażliwienie na wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Rajd dla Życia stwarza młodym ludziom okazję do dawania świadectwa ze swojego życia i zachęca do podejmowania Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Poza tym poprzez rozdawanie materiałów pro life we wszystkich miejscowościach, przez które przejeżdża Rajd, uczestnicy wyprawy uświadamiają konsekwencje aborcji.

Polska młodzież, zjednoczona aby bronić poczętego życia, woła: STOP ABORCJI!

Jeśli nie jest Ci obojętne życie nienarodzonych i chcesz dać innym swoje świadectwo – jedź z nami!! Zgłoszenia przyjmujemy w Biurze Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży diecezji Legnickiej przy ul. Nadbrzeżnej 3 w Legnicy, telefonicznie 76/724 43 75 lub 783 236 143.

Koszt to 300 zł.