Poznaj KSM! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Poznaj KSM!

W dniach 23-25 października br. w Domu Zwiastowania Pańskiego w Ceradzu Kościelnym odbędą się rekolekcje stopnia I KSM. Tegoroczny temat brzmi: Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. Podczas spotkania opiekę duchową sprawować będzie ks. Piotr Szkudlarek.

Rekolekcje stopnia I KSM są skierowane szczególnie do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z KSM oraz do tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat funkcjonowania KSM-u. Zapraszamy więc zarówno nowych członków oddziałów, jak i osoby, które myślą o założeniu oddziału KSM w swojej parafii.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godzinie 18:00. Planowane zakończenie w niedzielę ok. godziny 13:00. Plan do pobrania poniżej.

Koszt udziału w rekolekcjach wynosi 70 zł. Zgłoszenia i wpłaty na konto KSM do 19 października br. Informacji udziela i zapisy przyjmuje Filip Nienartowicz (filip.nienartowicz@poznan.ksm.org.pl).

Pobierz program wydarzenia (pdf)
Pobierz kartę zgłoszeniową (pdf)
Pobierz kartę zgłoszeniową (docx)

Rekolekcje: Poznaj KSM

Dojazd:

  • samochodem – drogą A2  – gdy się skończy obwodnica Tarnowa Podgórnego, na rondzie trzeba skręcić w lewo na Jankowice, potem w prawo na Grzebienisko – aż do Ceradza Kościelnego,
  • autobusem – autobusem nr 01 z przystanku Poznań, Ogrody, ul. Nowina do przystanku Ceradz Kościelny. Bilet można kupić bezpośrednio u kierowcy. Dojazd do Ceradza w piątek: 15:50, 16:30, 17:50, powrót do Poznania w niedzielę: 12:19, 13:04, 21:56.