Rekolekcje Adwentowe – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Rekolekcje Adwentowe

W dniach od 10-12 grudnia, w Ośrodku Rekolekcyjnym w Konarzewie odbędą się rekolekcje adwentowe .

Rekolekcje rozpoczniemy w piątek o godz. 17:00, a zakończymy w niedzielę około godz. 14.

Tematem przewodnim naszym rekolekcji będzie postać Św. Józefa. Skupimy się na odwadze i zaufaniu bożemu planu jakie posiadł ziemski Ojciec Chrystusa. Spróbujemy odnaleźć drogę jaką mamy podążyć, aby w sposób doskonały naśladować postawę Świętego. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Rogoziński asystent oddziału w Luboniu.

W czasie naszego skupienie w sobotni wieczór, odbędzie się wyjątkowa integracja w formie Spotkania Świątecznego, będzie to czas wspólnego kolędowania. Zachęcamy osoby, które przyjadą na rekolekcje, aby pochwaliły się swoimi pierniczkami.

Koszt rekolekcji to 95zł. Zgłoszenia odbywają się przez platformę KSM. W razie pytań, informacji udziela druhna Marianna Michor (marianna.michor@poznan.ksm.org.pl).

Plan rekolekcji

Karta zgłoszeniowa

Uwaga! Z przyczyn związanych z pandemią, a przede wszystkim w trosce o nasze zdrowie, jesteśmy zobowiązani wprowadzić pewne obostrzenia. Dlatego prosimy o informację, przy zgłoszeniu na rekolekcje, czy osoba posiada (lub w dniu rekolekcji będzie posiadać) certyfikat szczepień przeciwko Covid 19. Zbieramy takie informacje, ponieważ od 1 grudnia w Hotelach, ośrodkach, itp. obowiązuje zasada max. 50% obłożenia (nie są w to wliczane osoby zaszczepione). Dziękujemy za wyrozumiałość.