Rekolekcje wielkopostne 2014 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Rekolekcje wielkopostne 2014

„Żyć dla Niego jak Karolina” to hasło tegorocznych rekolekcji, które odbędą się w dwóch turnusach: 14-16 oraz 21-23 marca w Ceradzu Kościelnym. Na zgłoszenia czekamy do 9 marca.

Temat: Żyć dla Niego jak Karolina
Termin: 14-16 maca 2014 / 21-23 marca 2014
Koszt: 80 zł
Prowadzący: ks. Sławomir Kostrzewa / ks. Tomasz Dutkowiak
Miejsce:Dom „Zwiastowania Pańskiego” w Ceradzu Kościelnym

W związku ze zbliżającym się okresem Wielkiego Postu, zapraszamy wszystkich KSM-owiczów na rekolekcje, które odbędą się w Ceradzu Kościelnym (Dom „Zwiastowania Pańskiego”).

Szczególną uwagę zwrócimy na postać naszej patronki bł. Karoliny Kózkówny jako wzoru życia, który pragniemy naśladować w dążeniu do świętości. O życiu Karoliny, której 100. rocznicę narodzin dla nieba będziemy obchodzili w tym roku, opowiedzą: ks. Sławomir Kostrzewa oraz ks. Tomasz Dutkowiak.

Rozpoczynamy w piątek o godz. 17.00 (14/21 marca). W te dni zapraszamy również na Diecezjalną Drogę Krzyżową przeżywaną z naszą Błogosławioną.

Prosimy o zabranie:

  • śpiwora,
  • notesu, długopisu,
  • Pisma Świętego,
  • różańca,
  • instrumentu, na którym grasz,
  • legitymacji szkolnej/studenckiej.

W soboty (15/22 marca) w ramach całonocnej adoracji weźmiemy udział w krucjacie modlitewnej w intencji życia dzieci nienarodzonych 40 Dni dla Życia. Szczegóły akcji na stronie marszdlazycia.legnica.pl. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy!


Na zgłoszenia czeka Natalia Bezler (natalia.bezler@poznan.ksm.org.pl). Przyjęcie na rekolekcje wiąże się ze zgłoszeniem mailowym lub telefonicznym, dokonaniem na konto całej wpłaty w wysokości 80 zł i dostarczeniem wypełnionej karty zgłoszeniowej do 9 marca do biura KSM.

Wpłacając prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, parafię oraz nazwę rekolekcji. W razie rezygnacji  z uczestnictwa po 9 marca, kwota wpłaty zostanie przekazana na cele statutowe. Prosimy o dokonanie wpłaty w ciągu 3 dni od zgłoszenia uczestnictwa

Serdecznie zachęcamy wszystkie oddziały do wspólnego przeżywania czasu skupienia i modlitwy wraz z bł. Karoliną. Do zobaczenia!

Zgłoszenia przyjmuje Natalia Bezler
natalia.bezler@poznan.ksm.org.pl
Pobierz kartę zgłoszeniową i regulamin
docx | pdf
Pobierz plan rekolekcji
pdf