Rekolekcje wielkopostne 2019 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Rekolekcje wielkopostne 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które chcemy przeżyć w duchu pasyjnym. Tematem będą więc same „Rekolekcje wielkopostne”.

fot. pexels.com

  • Turnus I odbędzie się w dniach 15-17 marca w Konarzewie, poprowadzi go ks. dr Jan Frąckowiak – Sekretarz Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego, koszt 85 zł.
  • Turnus II odbędzie się w dniach 22-24 marca w Luboniu (Centrum Duchowości im. Edmunda Bojanowskiego), poprowadzi ks. Piotr Borychowski – wikariusz parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Międzychodzie, koszt 95 zł.

Za każdy spełniony punkt systemu motywacyjnego przysługuje 1 zł zniżki (maksymalnie 10 zł). Zgłoszenia na oba turnusy przyjmowane są w systemie Iwentus.

Więcej informacji

Informacji o turnusie I udziela druh Aleksander Wawrzyniak (aleksander.wawrzyniak@poznan.ksm.org.pl), natomiast o turnusie II – druhna Marianna Michor (marianna.michor99@wp.pl).

Plan rekolekcji

Dofinansowanie ze środków 1%

Rekolekcje będą dofinansowywane przez FUNDACJĘ DLA MŁODZIEŻY. Oddziały chcące wykorzystać pozyskane w ubiegłych latach środki są proszone o kontakt do 10 lutego z druhem Filipem Nienartowiczem
(filip.nienartowicz@poznan.ksm.org.pl).

FUNDACJA DLA MŁODZIEŻY