Rekolekcje wielkopostne – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Rekolekcje wielkopostne

Przed nami rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w terminie 10-12 marca w Schronisku Młodzieżowym ul. Głuszyna 127, 61-329 Poznań.

W tym roku pragniemy pochylić się nad tematem “Bożego odpoczynku”, z jednej strony wskazanie na znaczenie odpoczynku w życiu
człowieka, a z drugiej strony spojrzenie Boże na odpoczynek. Kwestia szabatu/niedzieli – jak dziś możemy przeżywać niedziele? Pokazanie faktu, że Pan Bóg też odpoczywał, a co za tym idzie, jak możemy mądrze wykorzystywać odpoczynek by był rozwijający, także pokażemy
drugą stronę odpoczynku, który doprowadza do upadku różnych działań człowieka, jest destrukcyjny. Jak tego uniknąć? Jak zadbać o siebie? Jak dać się Panu Bogu poprowadzić? Jak świadomie odpoczywać? Dowiemy się już na rekolekcjach!

Rekolekcje poprowadzi dla nas Ks. Krzysztof Freitag SAC, duszpasterz akademicki oraz duszpasterz powołań, prowadzi kanał na YouTube z licznymi podcastami, tworzy “Boży Kosmos”.
Koszt udziału wynosi 125 zł – płatności prosimy dokonywać gotówką na miejscu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 marca przez Platformę KSM

W wydarzeniu może wziąć maksymalnie 40 osób, co jest spowodowane ograniczoną miejsc w schronisku. O kolejności zgłoszeń decyduje data przesłania karty zgłoszeniowej na wybrany adres mailowy lub do biura. Bardzo prosimy o podanie informacji dotyczących chorób i alergii w karcie zgłoszeniowej oraz dostarczenie oryginału bezpośrednio na wydarzenie. Zachęcamy by nie czekać do ostatniej chwili.
Uczestników prosimy o zabranie z sobą śpiwora, czegoś to sporządzania notatek, przekąsek oraz gier planszowych/karcianych/zespołowych, a także instrumentu muzycznego.
Czekamy na Was!
Informacji udzielają: Agnieszka Spychała (agnieszka.spychala@poznan.ksm.org.pl) i
Tymoteusz Trąpczyński ( tymoteusz.trapczynski@poznan.ksm.org.pl )

PLAN Rekolekcji

Karta Zgłoszeniowa