Rybojedzko 2014: Pójdź za Mną! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Rybojedzko 2014: Pójdź za Mną!

Po 3 sierpnia już nic nie będzie takie samo… To wtedy kończy się jedyny w swoim rodzaju 9-dniowy obóz formacyjny pod namiotami. Tym razem w Rybojedzku o różnych aspektach powołania człowieka przez Boga. Będzie też świetna okazja, żeby zregenerować siły oraz odkryć swoje własne „ja”.

Obóz formacyjny KSM Rybojedzko

Cel: niezapomniana wakacyjna przygoda, poznanie nowych ludzi.
Realizacja: tylko w Rybojedzku!

Leśna aura, codzienna Eucharystia i spotkania formacyjne – idealna atmosfera, której potrzeba Ci w czasie tegorocznych wakacji. Gwarantujemy, że zarazimy Cię naszą pasją do bycia razem!

Hasło przewodnie: Pójdź za Mną
Termin: 26.07-03.08.2014
Cena: 410 zł (w ramach systemu motywacyjnego można zyskać nawet 42 zł zniżki)

Tematem tegorocznego obozu formacyjnego będą różne aspekty powołania człowieka przez Boga. Będziemy się zastanawiać do czego powołany jest człowiek w swoim życiu, a tym samym do czego powołany jest każdy z nas. Na uczestników czeka wiele ciekawych warsztatów, dyskusji, codzienna warta, podchody i mnóstwo dobrej zabawy.

Jesteś z KSM-u? Nie może Cię zabraknąć! A może nie miałeś jeszcze okazji nas spotkać i szukasz miejsca, wspólnoty dla siebie? Nie ma sprawy, obóz w Rybojedzku to idealny czas, żeby nas poznać :) Niech obecność na obozie będzie dla nas motywacją i źródłem siły do działania przez kolejny rok.

Zapisy do końca czerwca!

Więcej informacji na stronie poznan.ksm.org.pl/wakacje