Rybojedzko 2020 zostaje odwołane – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Rybojedzko 2020 zostaje odwołane

Sytuacja jest niecodzienna, dlatego musimy podejmować kolejne trudne decyzje o zaplanowanych wydarzeniach. W związku z tym, obserwując kolejne decyzje rządu i motywowani troską o Wasze zdrowie, odwołujemy tegoroczny obóz formacyjny w Rybojedzku.

fot. archiwum KSM Poznań

Wszystkim nam – zarówno tym, którzy do Rybojedzka przyjeżdżają od kilku lat, jak i tym, którzy chcieli po raz pierwszy wziąć w nim udział (a nawet naszej Balbinie!) – jest ciężko z myślą, że obóz nie może odbyć się w takiej formie jak dotychczas. Sytuacja na świecie jest tak dynamiczna, że nie można przewidzieć jakie warunki będą w czasie, kiedy miał odbyć się obóz.
Nie oznacza to jednak, że obóz formacyjny nie odbędzie się w ogóle! Przygotowujemy się, by chociaż w jakiś sposób przeżyć wakacyjny czas razem w innej formie. Niech nasza obozowa społeczność się dzięki temu umocni, byśmy za rok mogli z nowym zapałem wrócić do Rybojedzka i, jak w każde wakacje, spędzić radośnie czas w naszej wspólnocie! Szczegółowe informacje będziemy podawać w późniejszym terminie.