Spotkanie z ks. Asystentami – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Spotkanie z ks. Asystentami

Jak co roku pragniemy spotkać się z Księżmi Asystentami, aby zastanowić się nad przyszłością i możliwościami funkcjonowania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w parafiach. Liczymy na doświadczenie i współpracę. Wspólnie budujmy silny i aktywny KSM w naszej Archidiecezji.

Ksiądz Asystent KSM

fot. flickr.com / Lawrence OP

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Księży na spotkanie z Asystentem Diecezjalnym KSM – ks. Tomaszem Brussy oraz młodzieżą tworzącą Zarząd Diecezjalny, które odbędzie się w poniedziałek, 30 września br. o godz. 19:30 na probostwie parafii pw. Ścięcia Jana Chrzciciela w Suchym Lesie. Swoją obecność zapowiedział również Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek.

Informujemy, że w planie spotkania uwzględniona jest także kolacja. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 24 września (mailowo: biuro@poznan.ksm.org.pl lub telefonicznie: 61 851 92 66, 883 421 812).

Bardzo zależy nam na tym, aby każdy oddział był w jak najlepszej kondycji duchowej, dlatego liczymy na Księży. Prosimy więc o takie zaplanowanie obowiązków w parafii, aby ten wieczór móc poświęcić KSM-owi.

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię i nazwisko

Twoje imię i nazwisko jest wymagane

Wpisz swój adres email

Email jest wymagany

Wpisz swój komentarz