Szkoła Lidera i Zastępowego cz. 1 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Szkoła Lidera i Zastępowego cz. 1

Serdecznie zapraszamy na pierwszą część Szkoły Lidera i Zastępowego, która odbędzie się w dniach 15-17 listopada.

fot. pexels.com

Szkoła Zastępowego

Pierwsza część Szkoły Zastępowego to tzw. szkolenie formacyjne – dowiesz się na nim między innymi o tym, jak prowadzić spotkania w oddziale i kole, jak pracować z zespołem oraz jak formować siebie i innych. Nie zobowiązuje ono do udziału w całym szkoleniu.

Udział w Szkoleniu formacyjnym przez min. jedną osobę z oddziału jest jednym z punktów systemu motywacyjnego.

Szkoła Lidera

Chcesz nauczyć się zarządzać zespołem? Dowiedzieć się, jak motywować siebie i innych? Albo jak z nimi rozmawiać tak, aby Cię zrozumieli? Szkoła Lidera czeka właśnie na Ciebie!

Informacje

Szkolenie odbędzie się w par. Objawienia Pańskiego w Poznaniu (Miastkowska 128) i rozpoczyna się o godzinie 17:00 w piątek, a zakończy ok. 14 w niedzielę. Koszt udziału wynosi 35 zł.

Dla osób spoza Poznania będzie zapewniony nocleg. Istnieje również możliwość zjedzenia obiadu w niedzielę (koszt 12 zł).

Osoby, które chciałyby skorzystać z możliwości noclegu, bądź dodatkowego obiadu prosimy o podanie informacji w uwagach oraz mailowo przy zgłoszeniach.

Informacji udziela i zgłoszenia do 10 listopada przyjmuje druh Tymoteusz Nowacki  (tymoteusz.nowacki@poznan.ksm.org.pl).