Szkoła Zastępowego i Lidera 2014 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Szkoła Zastępowego i Lidera 2014

W tym roku rozpoczynamy nową edycję Szkoły Zastępowego i Lidera. Pierwsza część szkoleń odbędzie się w dniach 24-26 października br. w Ceradzu Kościelnym. Wszystkich, którzy spełniają warunki przystąpienia do nich, zachęcamy do udziału i skorzystania z szansy na rozwój osobisty – naukę nowych wiadomości i zdobycie nowych umiejętności.

Te szkolenia to szansa na rozwój osobisty dla członków naszego Stowarzyszenia. Posługa Zastępowego i Lidera wiąże się z dużym prestiżem, a także ze zwiększoną odpowiedzialnością i zaangażowaniem w życie KSM-u w diecezji.

W danym roku można przystąpić tylko do jednego szkolenia na raz. Zastępowym może zostać każdy członek KSM po przyrzeczeniu, natomiast Liderem – każdy Zastępowy.

Pierwszy weekend szkoleniowy odbędzie się w dniach 24-26 października br. W tym terminie w ramach Szkoły Zastępowego odbędzie się szkolenie formacyjne, które jest otwarte dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się, jak prowadzić spotkania formacyjne w oddziałach i kołach, a także w innych wspólnotach niż KSM. Mogą wziąć w nim udział również te osoby, które nie chcą lub nie mogą realizować Szkoły Zastępowego, ale pragną pogłębić swoją wiedzę nt. formacji i pracy w zespole. Osoby, które w poprzednich latach uczestniczyły w szkoleniu formacyjnym, a w tym roku chciałyby uczestniczyć w Szkole Zastępowego, nie muszą odbywać go ponownie. Dla przyszłych Liderów będzie to pierwszy etap szkolenia.

FUNDACJA DLA MŁODZIEŻYKoszt uczestnictwa w tym weekendzie szkoleniowym wynosi 73 zł. Cena uwzględnia dofinansowanie uzyskane od FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu formacyjnym 83 zł dla osób, które przystępują jedynie do szkolenia formacyjnego (należy to zaznaczyć przy zgłoszeniach).

Pobierz kartę zgłoszeniową z regulaminem (pdf)
Pobierz kartę zgłoszeniową z regulaminem (docx)
Zgłoszenia do 19 października przyjmuje i informacji udziela Jędrzej Piątek
jedrzej.piatek@zarzad.poznan.ksm.org.pl