Szkoła Zastępowego i Lidera 2014. Część 2 – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Szkoła Zastępowego i Lidera 2014. Część 2

Zapraszamy na kolejną część Szkoły Zastępowego i Lidera. Drugi weekend szkoleniowy odbędzie się w dniach 28-30 listopada br. w Konarzewie. Zachęcamy do udziału uczestników pierwszej części Szkoły oraz tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć, ale chcą skorzystać z szansy na rozwój osobisty oraz spełniają warunki przystąpienia do nich.

Zastępowy i Lider KSM

Posługi Zastępowego i Lidera wiążą się z dużym prestiżem, a także ze zwiększoną odpowiedzialnością i zaangażowaniem w życie KSM-u w diecezji. W danym roku można przystąpić tylko do jednego szkolenia na raz. Zastępowym może zostać każdy członek KSM po przyrzeczeniu, natomiast Liderem – każdy Zastępowy.

Drugi weekend szkoleniowy odbędzie się w dniach 28-30 listopada br. W tym terminie w ramach Szkoły Zastępowego odbędzie się szkolenie biblijno-liturgiczne. Osoby posiadające legitymację lektora lub ceremoniarza mogą być zwolnione z tej części szkolenia zastępowego po okazaniu tych dokumentów. Dla przyszłych Liderów będzie to drugi etap szkolenia.

FUNDACJA DLA MŁODZIEŻYKoszt uczestnictwa w tym weekendzie szkoleniowym wynosi 60 zł. Cena uwzględnia dofinansowanie uzyskane z FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY.

Pobierz kartę zgłoszeniową z regulaminem (pdf)
Pobierz kartę zgłoszeniową z regulaminem (docx)
Zgłoszenia do 23 listopada przyjmuje i informacji udziela Jędrzej Piątek
jedrzej.piatek@zarzad.poznan.ksm.org.pl