Szkoła Zastępowego i szkolenie formacyjne – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Szkoła Zastępowego i szkolenie formacyjne

Od stycznia rozpoczniemy kolejną edycję Szkoły Zastępowego. Przypominamy, że aby w przyszłym roku szkolnym móc uczestniczyć w Szkole Lidera, należy najpierw zostać mianowanym na posługę zastępowego.

W związku z tym, jeśli Wasz oddział nie skieruje nikogo na tegoroczną Szkołę, nowych liderów będziecie mogli wyszkolić dopiero za 3 lata. Nie przegapcie więc terminów! W skład Szkoły Zastępowego wejdzie także weekendowe szkolenie biblijno-liturgiczne oraz jednodniowe szkolenie z pracy zespołowej. Przewidywane terminy to kwiecień oraz czerwiec.

Szkolenie formacyjne otworzy nową edycję Szkoły Zastępowego, niemniej kierowane jest do wszystkich osób, które chcą się dowiedzieć, jak prowadzić spotkania formacyjne w oddziałach i kołach. Szkolenie odbędzie się w Mościenicy w dniach 17-19 stycznia 2014 r., a jego koszt wyniesie 70 zł. Lista zgłoszeniowa zamknięta!

AKTUALIZACJA

Na miejsce można przyjeżdżać od godziny 17.30. Dojazd autobusem linii 501 (KOMBUS) z Ronda Rataje do przystanku Kórnik-Poznańska. Rozkład: http://www.kombus.pl/#/rozklad/wgLinii/KOMBUS/1/3:804-01/501

Adres domu rekolekcyjnego:
os. Zielone Wzgórze 6, Mościenica 62-035

Prosimy o zabranie: śpiwora, notesu, długopisu, Pisma Świętego, różańca, instrumentu muzycznego, dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie zdrowotne, legitymacji szkolnej/studenckiej.

Przyjęcie na rekolekcje wiąże się ze zgłoszeniem mailowym lub telefonicznym, dokonaniem na konto całej wpłaty w wysokości 70 zł i dostarczeniem wypełnionej karty zgłoszeniowej do 16 stycznia do biura KSM. Wpłacając prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, parafię oraz nazwę szkolenia. W razie rezygnacji z uczestnictwa po 10 stycznia, kwota wpłaty zostanie przekazana na cele statutowe.

Informacji udziela Alicja Szulta
alicja.szulta@poznan.ksm.org.pl
Pobierz kartę zgłoszeniową
docx | pdf