VII Forum kierownictw – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


VII Forum kierownictw

W dniach 8-9 września w Konarzewie odbędzie się VII Forum kierownictw. Zapraszamy kierownictwa, Zastępowych, Liderów, Instruktorów i wszystkich, którzy chcą się włączyć w dyskusję o działaniu w diecezji w nowym roku formacyjnym.

VI Forum kierownictw

fot. M. Wróbel

Podobnie jak w ubiegłym roku, w piątkowy wieczór weźmiemy udział w Mszy św. i warsztatach. Będzie też okazja do porozmawiania na ważne dla KSM-owiczów tematy i czas na rozwianie wątpliwości, wymianę doświadczeń i próby rozwiązania oddziałowych problemów.

Zjazd Diecezjalny

Na sobotę zaplanowane są obrady w ramach Zjazdu Diecezjalnego. Przypominamy, że udział delegacji oddziału/koła w Forum kierownictw jest jednym z punktów systemu motywacyjnego. Już dziś przypominamy, że obowiązek uczestnictwa w Zjeździe Diecezjalnym ma prezes oraz delegat oddziału/koła.

Dodatkowe tematy

Wszystkich, którzy chcieliby poruszyć dodatkowe tematy w czasie Forum, prosimy o przekazanie informacji do końca sierpnia na maila zarzad@poznan.ksm.org.pl. W ten sposób będziemy mogli lepiej przygotować się do merytorycznej dyskusji.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do poniedziałku, 4 września w systemie Iwentus.

Przejdź do systemu Iwentus i zgłoś się →

Koszt udziału wynosi 40 zł (informacje o sposobie płatności na karcie zgłoszeniowej do wygenerowania w systemie).