VII Forum kierownictw – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

KSM PoznańVII Forum kierownictw

W dniach 8-9 września w Konarzewie odbędzie się VII Forum kierownictw. Zapraszamy kierownictwa, Zastępowych, Liderów, Instruktorów i wszystkich, którzy chcą się włączyć w dyskusję o działaniu w diecezji w nowym roku formacyjnym.

VI Forum kierownictw

fot. M. Wróbel

Podobnie jak w ubiegłym roku, w piątkowy wieczór weźmiemy udział w Mszy św. i warsztatach. Będzie też okazja do porozmawiania na ważne dla KSM-owiczów tematy i czas na rozwianie wątpliwości, wymianę doświadczeń i próby rozwiązania oddziałowych problemów.

Zjazd Diecezjalny

Na sobotę zaplanowane są obrady w ramach Zjazdu Diecezjalnego. Przypominamy, że udział delegacji oddziału/koła w Forum kierownictw jest jednym z punktów systemu motywacyjnego. Już dziś przypominamy, że obowiązek uczestnictwa w Zjeździe Diecezjalnym ma prezes oraz delegat oddziału/koła.

Dodatkowe tematy

Wszystkich, którzy chcieliby poruszyć dodatkowe tematy w czasie Forum, prosimy o przekazanie informacji do końca sierpnia na maila zarzad@poznan.ksm.org.pl. W ten sposób będziemy mogli lepiej przygotować się do merytorycznej dyskusji.

Zgłoszenia

Więcej informacji o zgłoszeniach wkrótce.

Terminy ważnych wydarzeń w nadchodzącym roku

Do 15 sierpnia można zgłaszać wydarzenia, które chcielibyście umieścić w diecezjalnym planie rocznym 2017/2018. Prosimy o przemyślenie, jakie inicjatywy planujecie podjąć w tym nowym roku i przekazanie informacji na maila zarzad@poznan.ksm.org.pl, by móc dobrze i bezkolizyjnie zaplanować prace naszego Stowarzyszenia w diecezji.