VIII Forum kierownictw – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


VIII Forum kierownictw

Uwaga! Ważna informacja dla kierownictw, Zastępowych, Liderów, Instruktorów oraz wszystkich tych, którym nieobojętne są losy naszego Stowarzyszenia.

fot. J. Pawlak

W dniach 7-8 września w Konarzewie odbędzie się VIII Forum kierownictw. Zapraszamy kierownictwa, Zastępowych, Liderów, Instruktorów i wszystkich tych, którzy chcą włączyć się w obrady dotyczące kolejnego roku formacyjnego.

W planie przewidziana jest Msza Święta, warsztaty oraz obrady w ramach Zjazdu Diecezjalnego (zaczniemy już w piątek). Jest to też dobry czas by wymienić się doświadczeniem z członkami innych oddziałów lub próbę wspólnego rozwiązywania oddziałowych problemów.

Pamiętaj! Udział prezesa i delegata oddziału/koła jest jednym z punktów systemu motywacyjnego.

Jeśli pragniesz, aby w czasie forum został poruszony interesujący Cię temat zgłoś go do końca sierpnia na maila zarzad@poznan.ksm.org.pl.

Pożegnanie ks. Tomasza i powitanie ks. Michała

W czasie Forum kierownictw, w sobotnie popołudnie, oficjalnie pożegnamy dotychczasowego Asystenta Diecezjalnego ks. Tomasza Brussy, który pełnił tę posługę przez 7 ostatnich lat. Przywitamy również ks. Michała Zamelka, który 25 sierpnia br. przejmie tę funkcję. Zapraszamy wszystkich KSM-owiczów na wspólny poczęstunek!

Zgłoszenia

Koszt udziału wynosi 55 zł. Zgłoszenia do 2 września przyjmuje i informacji udziela druhna Karolina Lew (karolina.lew@poznan.ksm.org.pl).