#wielkasciepa2 z domem w tle – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


#wielkasciepa2 z domem w tle

Dom jest tam, gdzie chcą, żebyś został dłużej – pisał Stephen King.

Ogólnopolski Dom KSM

Stworzyć prawdziwy dom, pełen kochających się i życzliwych sobie ludzi. Kto z nas nie ma takich marzeń? Na pewnym etapie życia dla wielu z nas także KSM stał się drugim domem. Chcemy, żebyście czuli się w nim jak najlepiej, rozwijali się, spotykali. Jak o każdy dom, warto o niego zadbać, zatroszczyć się. Do tego zachęcamy dziś w zbiórce #wielkasciepa2.

Weź udział w zbiórce i dorzuć swoje 3 grosze!

50/50 – postanowiliśmy przeznaczyć zebraną, konkretną kwotę, dzieląc ją na pół na dwa cele:

1. Po pierwsze – potrzeby domu w naszej diecezji

W sierpniu ubiegłego roku przenieśliśmy się do nowego biura. Dzięki ofiarności wielu KSM-owiczów i nieocenionej pracy, udało się zagospodarować nowe pomieszczenia, wyposażyć, zakupić krzesła, oświetlenie i wymienić gablotę na sztandar. Biuro stało się miejscem jeszcze większej liczby spotkań, a nawet szkoleń. Miejscem, w którym mamy nadzieję każdy czuje się swobodnie, pewnie i dobrze, jak w swoim własnym domu. Przyszła pora na wyposażenie go w NOWY STÓŁ KONFERENCYJNY, który pozwoli pomieścić się większej liczbie zaproszonych gości, a także pokazać, że my młodzi – dbamy o swoje lokum i nieustannie je rozwijamy. Ten obecny towarzyszy nam już blisko 20 lat i już nie raz był przez nas skręcany i naprawiany.

2. Po drugie – ogólnopolski dom KSM

O potrzebie stworzenia w Polsce miejsca, który będzie dla całego Stowarzyszenia i podejmowanych dzieł siedzibą, mówiono już podczas dwóch ostatnich Sesji Zarządów Diecezjalnych w Zamościu i Toruniu. Realizujemy na szczeblu ogólnopolskim niemałe zadania, mamy własne wydawnictwo i fundację, prowadzimy biuro, które powinny mieć swój dom, swój kąt. Dziś brakuje miejsca, aby spiąć te wszystkie dzieła. A przecież jesteśmy dużym i profesjonalnie działającym Stowarzyszeniem, które tworzą zaangażowani i odpowiedzialni ludzie. Każda diecezja zadeklarowała, że zaangażuje się w pozyskiwanie środków, które pozwoliłyby z czasem sfinalizować ZAKUP DOMU W WARSZAWIE LUB JEJ BEZPOŚREDNICH OKOLICACH. Naszą cegiełką, z którą pojedziemy na kolejną Sesję Zarządów, ma być właśnie 50% zebranej dziś kwoty.

Będziemy wdzięczni za każdą cegiełkę, którą dołożysz do naszej zbiórki :) Razem możemy więcej!

Weź udział w zbiórce i dorzuć swoje 3 grosze!

Podziel się!

Zachęć znajomych do działania! Udostępnij zbiórkę z hashtagiem #wielkasciepa2

Problemy z płatnością?

Masz problemy z płatnością? Napisz do nas na biuro@poznan.ksm.org.pl!