Wielki Konkurs KSM Archidiecezji Poznańskiej! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Wielki Konkurs KSM Archidiecezji Poznańskiej!

Już wkrótce wyłoniony zostanie najkompetentniejszy i najbardziej zorganizowany Oddział w naszej Archidiecezji. Któż to będzie?!

Zarząd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej wraz z Komitetem XV – lecia zapraszają do udziału w konkursie „KSM – wczoraj i dziś”. Poznajmy naszą historię, utrwalmy zasady działalności i funkcjonowania KSM! Sprawdźmy swoje siły w KSM-owym starciu oddziałów!

Rywalizacja (wyłącznie zdrowa i w dobrym duchu) rozegrana zostanie pomiędzy drużynami składającymi się z 5 osób należących do jednego Oddziału lub Koła. Czekają na Was: quiz, zadania manualne, sprawnościowo-zręcznościowe i kreatywne. Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z materiałami, które podajemy w Regulaminie.

Startujemy już dziś! Czekamy na Wasze zgłoszenia do końca maja na adres: zarzad@poznan.ksm.org.pl.  Od momentu wpisania się na listę macie czas na przygotowania i przyswajanie informacji. Finał Konkursu i sprawdzenie wiedzy o KSM odbędzie się podczas tegorocznego Zlotu.

Do wygrania naprawdę atrakcyjne nagrody takie jak bilety do parku linowego, Term Maltańskich, na mecze Lecha, książki oraz nagroda specjalna dla oddziału zwycięskiej drużyny!

Zobacz regulamin konkursu