Wybory do Zarządu Diecezjalnego i Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Wybory do Zarządu Diecezjalnego i Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej

Czas XIII kadencji Zarządu Diecezjalnego i Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej powoli dobiega końca. Była to kadencja wielu wyzwań, z którymi dotychczas KSM się nie mierzył, dużo się zmieniło nie tylko w funkcjonowaniu Zarządu Diecezjalnego, ale także w oddziałach.

Czas jednak na zmianę warty, czas na to byś Ty wziął odpowiedzialność za działanie KSM w naszej diecezji!

Wszystkich, którzy myślą o pełnieniu posługi w diecezji i chcą wpływać na kształt naszego Stowarzyszenia, zachęcamy do kontaktu. Potrzeba nam 10 członków, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność za naszą wspólnotę. Prosimy o rozważenie kandydatury swojej i osób ze swojego oddziału/koła, można ją zgłosić na maila (zarzad@poznan.ksm.org.pl) do 19.05.2023.

Prosimy załączyć swoje CV, które zawierać będzie informacje o sobie oraz dotychczasowej działalności w KSM-ie. Wymagana jest też opinia Księdza Asystenta. Decydując się na służbę we władzach diecezjalnych pamiętajmy, aby nie zapominać o swoim oddziale/kole i nadal aktywnie włączać się w jego działanie.