XV-lecie Starołęki za nami – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


XV-lecie Starołęki za nami

W sobotę, 8 czerwca 2013 r. swoje XV-lecie obchodził 24. Oddział KSM Archidiecezji Poznańskiej na Starołęce.

Rozpoczęliśmy Mszą Św. o godz. 16, którą poprowadził ks. Marek Matyba, były Asystent Diecezjalny KSM. Dzięki zespołowi muzycznemu oraz zaangażowaniu Służby Liturgicznej, była ona cudowną ofiarą na chwałę Pana!

fot. K. Krawczyk

Następnie udaliśmy się na salę ogródków działkowych, gdzie odbyła się Gala Rozdania Oskarów. Statuetki zostały wręczone w ośmiu kategoriach, m.in. „Dusza artysty”, „Zawsze pomocny”, „Miłość KSM-owa”. Nominowanymi oraz wręczającymi nagrody zostali obecni oraz byli członkowie Oddziału na Starołęce. Furorę zrobił występ grupy „Kulawe wielbłądy”, która wykonała piosenkę „Formacja GO! GO!”.

fot. K. Krawczyk

Po części oficjalnej przeszliśmy do zabawy! Nasz profesjonalny DJ Apoli rozkręci każdą imprezę – tak było i tym razem. Bez większych problemów (pożar stołu nie rozszedł się poza jego obręb :P) udało się pomyślnie zakończyć uroczystość.

W imieniu swoim oraz całego Oddziału, dziękujemy wszystkim za obecność, za to, że świętowaliście razem z nami nasz jubileusz. Mamy nadzieję, że nikt nie żałował, że przybył na taki koniec świata :)

Dominika Idziak
Prezes Oddziału nr 24 KSM AP
Poznań Starołęka