Plan roczny – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

Plan roczny

Program rocznego działania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej – 2019/2020

POBIERZ PLAN ROCZNY W PDF

wrzesień

  • 3 – Imieniny bpa Grzegorza Balcerka
  • 13-15 – Szkolenie Lider Środowiska Młodzieży cz.1
  • 14-15 – IX Forum kierownictw
  • 15 – Marsz dla Życia
  • 18 – Święto Patrona św. Stanisława Kostki, imieniny abpa Stanisława Gądeckiego
  • 21 – XX-lecie Oddziału na Ławicy
  • 23- Spotkanie z Zastępowymi, Liderami, Instruktorami i kierownikami sekcji
  • 27-29 – Ogólnopolska Sesja Zarządów KSM
  • 30 – Spotkanie z Księżmi Asystentami

październik

  • 11-13 – Rekolekcje przed przyrzeczeniem
  • 18-20 – Szkolenie Lider Środowiska Młodzieży cz.2
  • 18-20 – Rekolekcje dla Asystentów Parafialnych
  • 26-27 – Szkolenie kierownictw

listopad

  • 2 – Zaduszki na Ławicy
  • 9 – Gra Patriotyczna
  • 11 – Święto Niepodległości
  • 15-17 – Szkolenie Lider Środowiska Młodzieży cz.3
  • 15-17 – Szkoła Zastępowego, cz. 1
  • 18 – Święto Patronki bł. Karoliny Kózkówny, odpust bł. Karoliny w Dopiewcu
  • 24 – Święto Patronalne Chrystusa Króla
  • 25-28 – Rekolekcje dla Asystentów Diecezjalnych KSM
  • 30 – Spotkanie po Rybojedzku

grudzień

  • 7 – Diecezjalny Turniej Siatkówki
  • 10 – Adwentowa Noc Skupienia
  • 3-15 – Rekolekcje adwentowe
  • 27 – Rocznica wybuchu powstania wielkopolskiego

styczeń

  • 4 – Opłatek kierownictw
  • 12 – Diecezjalny Turniej  Piłki Ręcznej

luty

  • 14-16 – Szkoła Zastępowego, cz. 2
  • 21-23 – Ogólnopolska Sesja Zarządów KSM
  • 23 – Diecezjalny Turniej Futsalu

marzec

  • 6-8 – Szkoła Zastępowego, cz. 3
  • 12 – Debata Walentynkowa
  • 13-15 – Rekolekcje wielkopostne I
  • 20-22 – Rekolekcje wielkopostne II
  • 25 – Dzień Świętości Życia

kwiecień

  • 7 – Czuwanie Wielkowtorkowe
  • 18/25 – Diecezjalny Turniej Koszykówki

maj

  • 8-10 – Krajowa Rada KSM
  • 30 – Zjazd Diecezjalny

czerwiec

  • 6 – Lednica
  • 21- Marsz dla Życia
  • 27 – Zlot KSM

lipiec/sierpień

  • 15-21 – Akademia Służby i Rozwoju na Śnieżnicy
  • 24.07-01.08 – Obóz formacyjny w Rybojedzku