Zarząd Diecezjalny – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

KSM Poznań

Zarząd Diecezjalny

Zarząd Diecezjalny KSM

fot. J. Pawlak

Tomasz KasprzakTomasz Kasprzak
Prezes Zarządu Diecezjalnego
tomasz.kasprzak@poznan.ksm.org.pl, tel. 603 432 717
Agnieszka SuperczyńskaAgnieszka Superczyńska
Zastępca Prezesa Zarządu Diecezjalnego
agnieszka.superczynska@poznan.ksm.org.pl
Piotr AntczakPiotr Antczak
Członek Delegat na Radę Krajową
piotr.antczak@poznan.ksm.org.pl
Paulina StrzyżewskaPaulina Strzyżewska
Skarbnik Zarządu Diecezjalnego
paulina.strzyzewska@poznan.ksm.org.pl
Aleksander WawrzyniakAleksander Wawrzyniak
Sekretarz Zarządu Diecezjalnego
aleksander.wawrzyniak@poznan.ksm.org.pl
Filip NienartowiczFilip Nienartowicz
Z-ca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego
filip.nienartowicz@poznan.ksm.org.pl
Marek HalberMarek Halber
Członek Zarządu Diecezjalnego, rzecznik prasowy
marek.halber@poznan.ksm.org.pl
ks. Tomasz Brussyks. Tomasz Brussy
Asystent Diecezjalny
x.tomasz@poznan.ksm.org.pl