Zarząd Diecezjalny – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

Zarząd Diecezjalny

Zarząd Diecezjalny KSM, fot. M. Wytrzyszczak

Zarząd Diecezjalny KSM, fot. M. Wytrzyszczak

Tomasz KasprzakTomasz Kasprzak
Prezes Zarządu Diecezjalnego
tomasz.kasprzak@poznan.ksm.org.pl, tel. 603 432 717
Dominika IdziakDominika Idziak
Zastępca Prezesa Zarządu Diecezjalnego
dominika.idziak@poznan.ksm.org.pl
Piotr AntczakPiotr Antczak
Członek Delegat na Radę Krajową
piotr.antczak@poznan.ksm.org.pl
Karolina LewKarolina Lew
Skarbnik Zarządu Diecezjalnego
karolina.lew@poznan.ksm.org.pl
Aleksander WawrzyniakAleksander Wawrzyniak
Sekretarz Zarządu Diecezjalnego
aleksander.wawrzyniak@poznan.ksm.org.pl
Marek HalberMarek Halber
Z-ca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego, rzecznik prasowy
marek.halber@poznan.ksm.org.pl
Filip NienartowiczFilip Nienartowicz
Członek Zarządu Diecezjalnego
filip.nienartowicz@poznan.ksm.org.pl
ks. Michał Zamelekks. Michał Zamelek
Asystent Diecezjalny
x.michal.zamelek@poznan.ksm.org.pl

do 19.05.2018

  • Prezes Zarządu Diecezjalnego
    Tomasz Kasprak
  • Zastępca Prezesa Zarządu Diecezjalnego
    Agnieszka Wiśniewska
  • Skarbnik Zarządu Diecezjalnego
    Filip Nienartowicz
  • Sekretarz Zarządu Diecezjalnego
    Aleksander Wawrzyniak
  • Zastępca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego, rzecznik prasowy
    Marek Halber
  • Członek Delegat na Radę Krajową
    Piotr Antczak
  • Członek Zarządu Diecezjalnego
    Paulina Strzyżewska
  • Asystent Diecezjalny
    ks. Tomasz Brussy