Zarząd Diecezjalny – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

KSM Poznań

Zarząd Diecezjalny

Zarząd Diecezjalny KSM

fot. M. Wróbel

Tomasz KasprzakTomasz Kasprzak
Prezes Zarządu Diecezjalnego
tomasz.kasprzak@poznan.ksm.org.pl, tel. 603 432 717
Agnieszka SuperczyńskaAgnieszka Superczyńska
Zastępca Prezesa Zarządu Diecezjalnego
agnieszka.superczynska@poznan.ksm.org.pl
Natalia KonopackaNatalia Konopacka
Członek Delegat na Radę Krajową
natalia.konopacka@poznan.ksm.org.pl
Filip NienartowiczFilip Nienartowicz
Skarbnik Zarządu Diecezjalnego
filip.nienartowicz@poznan.ksm.org.pl
Aleksander WawrzyniakAleksander Wawrzyniak
Sekretarz Zarządu Diecezjalnego
aleksander.wawrzyniak@poznan.ksm.org.pl
Marek HalberMarek Halber
Z-ca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego, rzecznik prasowy
marek.halber@poznan.ksm.org.pl
Piotr AntczakPiotr Antczak
Członek Zarządu Diecezjalnego
piotr.antczak@poznan.ksm.org.pl
ks. Tomasz Brussyks. Tomasz Brussy
Asystent Diecezjalny
x.tomasz@poznan.ksm.org.pl

do 21.05.2016

Zarząd Diecezjalny KSM 2015-2016

fot. K. Superczyński

Angelika WyrwichAngelika Wyrwich
Z-ca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego,
rzecznik prasowy