Zarząd Diecezjalny – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

Zarząd Diecezjalny

Aleksander Wawrzyniak
Prezes Zarządu Diecezjalnego
aleksander.wawrzyniak@poznan.ksm.org.pl
Karolina Lew
Zastępca Prezesa Zarządu Diecezjalnego
karolina.lew@poznan.ksm.org.pl
Dominika Gubańska
Członek Zarządu Diecezjalnego Delegat na Radę Krajową, rzecznik prasowy
dominika.gubanska@poznan.ksm.org.pl
Dominika Rebelka
Skarbnik Zarządu Diecezjalnego
dominika.rebelka@poznan.ksm.org.pl
Ewa Heinze
Sekretarz Zarządu Diecezjalnego
ewa.heinze@poznan.ksm.org.pl
Tymoteusz Nowacki
Z-ca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego
tymoteusz.nowacki@poznan.ksm.org.pl
Marianna Michor
Członek Zarządu Diecezjalnego
marianna.michor@poznan.ksm.org.pl
ks. Michał Zamelekks. Michał Zamelek
Asystent Diecezjalny
x.michal.zamelek@poznan.ksm.org.pl