Konspekty – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

Konspekty

Materiały pomocnicze do prowadzenia spotkań przygotowane przez Zastępowych Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Powyżej znajdziesz prawie gotowe konspekty do prowadzenia spotkań KSM. Dlaczego „prawie”? Gotowe będą tylko wtedy, gdy się do nich dobrze przygotujesz. Musisz przejść przez każde spotkania samodzielnie i rozwiać wszystkie swoje wątpliwości (jeżeli takowe masz) poprzez wcześniejsze zgłębienie tematu, wyszukanie tych informacji, które Cię nurtują i które wydają Ci się potrzebne.

Raz przeczytany konspekt nie jest gwarancją udanego spotkania. Pamiętaj, że aby Pan Bóg mógł przez Ciebie działać musi mieć jakieś podstawy, bazę w postaci Twojego przygotowania.


SKOK1

Super Kreatywne i Oryginalne Konspekty 1 to baza konspektów, napisanych przez zastępowych z naszej archidiecezji. Została ona opracowana na podstawie pierwszego roku formacyjnego z 7-letniego programu formacyjnego – „Spotkanie z Kościołem”. Konspekty te są dopracowane, stopniowo prowadzą zastępowego przez kolejne elementy spotkania.

SKOK2

Super Kreatywne i Oryginalne Konspekty 1 to baza konspektów, napisanych przez zastępowych z naszej archidiecezji. Została ona opracowana na podstawie drugiego roku formacyjnego z 7-letniego programu formacyjnego – „Spotkanie z Chrystusem”. Konspekty te są przyjazne dla początkujących zastępowych.

Postaci starotestamentowe

W tej zakładce znajdują się konspekty, które zgłębiają historię bohaterów pojawiających się na kartach Starego Testamentu. Pozwalają lepiej ich poznać i zachęcają, by poznając ich coraz lepiej czerpać od nich lekcje i na tej podstawie przemieniać własne życie.


Informacji udziela i na pytania odpowiada Diecezjalna Sekcja Formacyjna formacja@poznan.ksm.org.pl