Debata Walentynkowa – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Debata Walentynkowa

„Kocham, dlatego mówię NIE – o stawianiu granic w relacjach”

Wraz z kołem przy Politechnice Poznańskiej serdecznie zapraszamy na tegoroczną Debatę Walentynkową!
Tematyka Debaty Walentynkowej jest co roku inna, jednak za każdym razem dotyczy miłości oraz budowania związków między dwojgiem zakochanych w sobie ludzi. Wydarzenie to ma pomóc ludziom młodym nauczyć się tworzyć trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu potrzeb partnera. W przyszłości ma im to również pomóc stworzyć rodzinę, która będzie bazowała na więzi z Bogiem. Każdego roku zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą odpowiadając na pytania osoby prowadzącej debatę oraz uczestników spotkania.

Temat tegorocznej Debaty Walentynkowej brzmi „Kocham, dlatego mówię nie – o stawianiu granic w związkach”. Na tegorocznym spotkaniu uczestnicy uświadomią, w którym momencie i z jakich powodów należy czasami powiedzieć „nie” swojej drugiej połowie, aby nikomu nie zrobić krzywdy. 

W tym roku Debata Walentynkowa odbędzie się 14 marca  o godzinie 19:00 w sali CW4 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Naszymi tegorocznymi prelegentami będą:
o. Roman Bielecki OP –  dominikanin, absolwent prawa i teologii, redaktor naczelny miesięcznika „W drodze”,
dr Emilia Lichtenberg-KokoszkaDoktor nauk humanistycznych. Dyplomowana położna. Wykładowca w Instytucie Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego. Autorka i współredaktorka 15 książek, autorka ponad 60 artykułów naukowych. Prelegentka kilkudziesięciu konferencji dla dorosłych i młodzieży. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.
Marta Rezler – W Internecie znana jako @bobas.na.medycynie. Na co dzień jest… żoną swojego najlepszego przyjaciela, mamą największych Cudów i studentką 5 roku medycyny.

Debatę poprowadzi dla nas Stanisław Bresch, współautor audycji „Między Nami Mówiąc”. O jakość rozmów dba nie tylko w radiu. Na co dzień pracuje w firmie telekomunikacyjnej, gdzie zajmuje się rozwojem sieci komórkowej.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Debacie Walentynkowej oraz tegorocznych prelegentach, to zapraszamy na wydarzenie na Facebooku oraz na stronę internetową. Zachęcamy również do śledzenia profilu na Instagramie oraz na Facebooku.

Do zobaczenia! Nie może Was zabraknąć!