Zbiórka na nowy Sztandar – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Zbiórka na nowy Sztandar

Zapraszamy do wznowionej zbiórki na nowy Sztandar KSM Archidiecezji Poznańskiej!

W ciągu ostatnich lat sztandar, jeden z elementów tożsamości KSM-owicza, nieustannie nam towarzyszył – był świadkiem przyjmowania w nasze szeregi nowych członków, wybierania kolejnych Zarządów Diecezjalnych i Diecezjalnych Komisji Rewizyjnych, zawierania związków małżeńskich oraz wielu innych, wyjątkowych momentów.

Niestety czas nie działa na jego korzyść i z każdym rokiem jest w coraz gorszej kondycji. W związku z jego wysłużeniem i nowymi wytycznymi wizualnymi KSM w Polsce zwracamy się do Was z wielką prośbą, abyście pomogli nam zebrać pieniądze potrzebne na zakup nowego sztandaru!

Poprzednia edycja została przerwana z uwagi na wybuch wojny na Ukrainie i konieczność przeznaczenia środków finansowych na pomoc uchodźcom. Pragniemy jednak zapewnić, że fundusze zebrane na wcześniejszej zbiórce zostały zmagazynowane i będą doliczone do obecnej. Zbiórka potrwa do końca czerwca bieżącego roku.

Liczymy na Was, ponieważ każda złotówka przeznaczona na Sztandar to inwestycja, która będzie służyć przez lata naszemu Stowarzyszeniu.

Link do zbiórki

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!