Zarząd Diecezjalny – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej

Zarząd Diecezjalny

 

Aleksander Wawrzyniak
Prezes Zarządu Diecezjalnego
aleksander.wawrzyniak@poznan.ksm.org.pl
Karolina Lew
Zastępca Prezesa Zarządu Diecezjalnego, rzecznik prasowy
karolina.lew@poznan.ksm.org.pl
Agnieszka Spychała
Członek Delegat na Radę Krajową
agnieszka.spychala@poznan.ksm.org.pl
Dominika Rebelka
Skarbnik Zarządu Diecezjalnego
dominika.rebelka@poznan.ksm.org.pl
Ewa Heinze
Sekretarz Zarządu Diecezjalnego
ewa.heinze@poznan.ksm.org.pl
Tymoteusz Nowacki
Z-ca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego
tymoteusz.nowacki@poznan.ksm.org.pl
Marianna Michor
Członek Zarządu Diecezjalnego
marianna.michor@poznan.ksm.org.pl
ks. Michał Zamelekks. Michał Zamelek
Asystent Diecezjalny
x.michal.zamelek@poznan.ksm.org.pl

do 19.09.2020r.

fot. J. Pawlak

  • Prezes Zarządu Diecezjalnego
    Aleksander Wawrzyniak
  • Zastępca Prezesa Zarządu Diecezjalnego
    Karolina Lew
  • Skarbnik Zarządu Diecezjalnego
    Dominika Rebelka
  • Sekretarz Zarządu Diecezjalnego
    Ewa Heinze
  • Zastępca Sekretarza Zarządu Diecezjalnego
    Tymoteusz Nowacki
  • Członek Delegat na Radę Krajową
    Dominika Gubańska
  • Członek Zarządu Diecezjalnego
    Marianna Michor
  • Asystent Diecezjalny
    ks. Michał Zamelek