Słowo Asystenta: Widzimy się w Zabawie! – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej


Słowo Asystenta: Widzimy się w Zabawie!

Drodzy KSM-owicze!

Zbliża się wielkimi krokami 25-rocznica beatyfikacji naszej Patronki bł. Karoliny. To była wyjątkowa osoba, niezwykła osobowość, głęboko wierząca dziewczyna, która mocno stąpała po ziemi. To niezwykła Patronka na nasze czasy. W dobie kryzysu autorytetów ona uczy nas, że można mieć swoje wartości i tym wartościom być wiernym do samego końca. Bóg był dla niej najważniejszy i nigdy się tego nie wstydziła, miała poczucie własnej wartości i broniła jej do ostatnich chwil swojego życia.

fot. tratwa.diecezja.tarnow.pl

Moi drodzy! Dzień 25-rocznicy Jej beatyfikacji jest doskonałą okazji, by jeszcze bliżej poznać niezwykłe życie, tej niezwykłej dziewczyny i poznać miejsca związane z Jej męczeńską śmiercią i jednocześnie miejsca z wiązane z heroiczną walką o czystość serca!

Muszę się przyznać, jak już nie raz mówiłem, że bardzo cieszę się na tę pielgrzymkę, która czeka nas na początku czerwca i bardzo zachęcam byście, jeżeli chcecie i możecie także się na nią wybrali. Bł. Karolina będzie z nami, byśmy jak najpiękniej i owocniej ten czas przeżyli. Jestem przekonany, że warto się tam wybrać i że to nie będzie czas zmarnowany, wręcz przeciwnie to będzie dobre przeżycia czasu długiego weekendu, który wtedy będziemy przeżywać!

Z całego serca Was zapraszam do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

ks. Tomasz Brussy
Asystent Diecezjalny
Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
Archidiecezji Poznańskiej